STW80NE06-10
STW80NE06-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STW80NE06-10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STW80NE06-10
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 80A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STW80NE06-10 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 80A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 45518 pcs Φύλλο δεδομένων STW80NE06-10
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3 Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 40A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 250W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-2790-5 Θερμοκρασία λειτουργίας 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 189nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 80A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-247-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)