STW25NM60ND
STW25NM60ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STW25NM60ND με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STW25NM60ND
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 21A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STW25NM60ND Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 21A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15643 pcs Φύλλο δεδομένων STx25NM60ND
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3 Σειρά FDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 10.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 160W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-8455-5 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 50V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 80nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 21A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-247-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)