STW15NK90Z
STW15NK90Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STW15NK90Z με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STW15NK90Z
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 15A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STW15NK90Z Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 15A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19376 pcs Φύλλο δεδομένων STW15NK90Z
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 150µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3 Σειρά SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 7.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 350W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-3557-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 256nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 900V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 900V 15A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)