STW10N105K5
STW10N105K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STW10N105K5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STW10N105K5
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 1050V 6A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STW10N105K5 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 1050V 6A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29880 pcs Φύλλο δεδομένων STx10N105K5
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) 30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά SuperMESH5™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.3 Ohm @ 3A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 130W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-15283-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 545pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 21.5nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1050V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1050V 6A (Tc) 130W (Tc) Through Hole TO-247 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)