STV250N55F3
STV250N55F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STV250N55F3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STV250N55F3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 250A POWERSO-10
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STV250N55F3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 250A POWERSO-10 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24086 pcs Φύλλο δεδομένων STV250N55F3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-PowerSO Σειρά STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.2 mOhm @ 75A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Αλλα ονόματα 497-7030-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 100nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 55V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 55V 200A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount 10-PowerSO
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)