STU9N60M2
STU9N60M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STU9N60M2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STU9N60M2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 5.5A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STU9N60M2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 5.5A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71316 pcs Φύλλο δεδομένων ST(D,P,U)9N60M2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή IPAK (TO-251) Σειρά MDmesh™ II Plus
Rds On (Max) @ Id, Vgs 780 mOhm @ 3A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 60W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-13886-5 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 10nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)