STU3N45K3
STU3N45K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STU3N45K3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STU3N45K3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 450V 1.8A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STU3N45K3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 450V 1.8A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157187 pcs Φύλλο δεδομένων STU3N45K3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά SuperMESH3™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 Ohm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 27W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-12362 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 6nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 450V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 450V 1.8A (Tc) 27W (Tc) Through Hole I-PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1.8A (Tc)