Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH75S12W
STTH75S12W
STTH75S12W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH75S12W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH75S12W
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 1.2KV 75A DO247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH75S12W Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 1.2KV 75A DO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41535 pcs Φύλλο δεδομένων STTH75S12W
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 3.2V @ 75A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-247
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 55ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση DO-247-2 (Straight Leads) Αλλα ονόματα 497-15572-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 1200V 75A Through Hole DO-247 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 1200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 75A Χωρητικότητα @ VR, F -