Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH30RQ06DY
STTH30RQ06DY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH30RQ06DY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH30RQ06DY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH30RQ06DY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.95V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 55ns Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2
Αλλα ονόματα 497-17601 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 40µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A