Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH20R04G
STTH20R04G
STTH20R04G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH20R04G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH20R04G
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 20A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH20R04G Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 20A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5649 pcs Φύλλο δεδομένων STTH20R04
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 20A Τάσης - Ανάλυση D2PAK
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 45ns
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή STTH20R04G Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 400V 20A Surface Mount D2PAK
Διαμόρφωση δίοδος 20µA @ 400V Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 20A D2PAK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.7V @ 20A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 400V
Χωρητικότητα @ VR, F 175°C (Max)