Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH1R02U
STTH1R02U
STTH1R02U
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH1R02U με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH1R02U
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 1.5A SMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH1R02U Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 1.5A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 470987 pcs Φύλλο δεδομένων STTH1R02
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 1.5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 30ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 497-6097-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 1.5A Surface Mount SMB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1.5A Χωρητικότητα @ VR, F -