Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STTA6006TV1
STTA6006TV1
STTA6006TV1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTA6006TV1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTA6006TV1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTA6006TV1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6882 pcs Φύλλο δεδομένων STTA3006P(I), STTA6006TV1/2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.75V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά TURBOSWITCH™
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 65ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Αλλα ονόματα 497-2699-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 600V 30A Chassis Mount ISOTOP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150µA @ 480V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A