STS8C5H30L
STS8C5H30L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STS8C5H30L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STS8C5H30L
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N/P-CH 30V 8A/5.4A 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STS8C5H30L Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N/P-CH 30V 8A/5.4A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84608 pcs Φύλλο δεδομένων STS8C5H30L
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 4A, 10V Ισχύς - Max 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 497-4398-2 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 857pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 10nC @ 5V
FET Τύπος N and P-Channel FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array N and P-Channel 30V 8A, 5.4A 2W Surface Mount 8-SO
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 8A, 5.4A Αριθμός μέρους βάσης ST*8C5H