STPSC10H065GY-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPSC10H065GY-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | DIODE SCHTY SIC 650V 10A D2PAK |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | 2000 pcs | |||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | STPSC10H065GY-TR | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE SCHTY SIC 650V 10A D2PAK | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 41546 pcs | Φύλλο δεδομένων | STPSC10H065DY |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.75V @ 10A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 650V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | D2PAK |
| Ταχύτητα | No Recovery Time > 500mA (Io) | Σειρά | Automotive, AEC-Q101 |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 0ns | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | Αλλα ονόματα | 497-16322-2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | -40°C ~ 175°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Diode Τύπος | Silicon Carbide Schottky | Λεπτομερής περιγραφή | Diode Silicon Carbide Schottky 650V 10A Surface Mount D2PAK |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 100µA @ 650V | Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 10A |
| Χωρητικότητα @ VR, F | 480pF @ 0V, 1MHz |