Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS8H100G
STPS8H100G
STPS8H100G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS8H100G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS8H100G
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS8H100G Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88225 pcs Φύλλο δεδομένων STPS8H100
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 710mV @ 8A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-14799-5
STPS8H100G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 8A Surface Mount D2PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4.5µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 8A Χωρητικότητα @ VR, F -