Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS61H100CW
STPS61H100CW
STPS61H100CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS61H100CW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS61H100CW
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS61H100CW Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41427 pcs Φύλλο δεδομένων Products & Solutions Solar Energy Brochure
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 790mV @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -