Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS41H100CG-TR
STPS41H100CG-TR
STPS41H100CG-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS41H100CG-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS41H100CG-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS41H100CG-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90152 pcs Φύλλο δεδομένων STPS41H100CG/CT/CR
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 800mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-6585-2
STPS41H100CG-TR-ND
STPS41H100CGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A Αριθμός μέρους βάσης STPS41H100C