Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS30H60CT
STPS30H60CT
STPS30H60CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS30H60CT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS30H60CT
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS30H60CT Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86291 pcs Φύλλο δεδομένων STPS30H60C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 660mV @ 15A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-5137-5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 60µA @ 60V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15A Αριθμός μέρους βάσης STPS30H60C