Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS30170CG-TR
STPS30170CG-TR
STPS30170CG-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS30170CG-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS30170CG-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS30170CG-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43037 pcs Φύλλο δεδομένων STPS30170C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 15A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 170V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-5135-1 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 170V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15A Αριθμός μέρους βάσης STPS30170C