Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS20120CFP
STPS20120CFP
STPS20120CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS20120CFP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS20120CFP
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS20120CFP Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64718 pcs Φύλλο δεδομένων STPS20120C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 10A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 120V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα 497-7548-5
STPS20120CFP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 120V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A