Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS1150
STPS1150
STPS1150
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS1150 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS1150
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS1150 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 432874 pcs Φύλλο δεδομένων STPS1150
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 820mV @ 1A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-41
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Αλλα ονόματα 497-2447-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 1A Through Hole DO-41
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A
Χωρητικότητα @ VR, F - Αριθμός μέρους βάσης STPS1150
Σχετικά προϊόντα
STPS1150A Image
  • Μέρος#:STPS1150A
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA