STP85NF55
STP85NF55
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP85NF55 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP85NF55
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 80A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP85NF55 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 80A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45952 pcs Φύλλο δεδομένων STx85NF55
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-6744-5
STP85NF55-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 150nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 55V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)