STP60NF03L
STP60NF03L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP60NF03L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP60NF03L
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 60A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STP60NF03L Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 60A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5888 pcs Φύλλο δεδομένων STP60NF03L
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 30A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 100W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-12616-5
STP60NF03L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2550pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 58nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 60A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)