STP40NF10L
STP40NF10L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP40NF10L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP40NF10L
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 40A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP40NF10L Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 40A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90052 pcs Φύλλο δεδομένων STP40NF10L
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±17V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 20A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 150W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-6741-5
STP40NF10L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2300pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 64nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 40A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)