STP3NB100
STP3NB100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP3NB100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP3NB100
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 1KV 3A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP3NB100 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 1KV 3A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 72501 pcs Φύλλο δεδομένων STP3NB100(FP)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά PowerMESH™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 Ohm @ 1.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 100W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-2641-5 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 700pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 30nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 3A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)