STP200NF03
STP200NF03
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP200NF03 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP200NF03
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 120A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP200NF03 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 120A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50077 pcs Φύλλο δεδομένων ST(B,P)200NF03(-1)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά STripFET™ III
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 mOhm @ 60A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-6738-5
STP200NF03-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4950pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 140nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)