Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδήγησε οδήγησης > STP16CL596B1R
STP16CL596B1R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP16CL596B1R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP16CL596B1R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP16CL596B1R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68881 pcs Φύλλο δεδομένων STP16CL596
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 3V
Τάση - Προμήθεια (Max) 3.6V Τάσης - Έξοδος 16V
Τύπος Linear τοπολογία Shift Register
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-DIP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα 497-3877 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα 25MHz
dimming - Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-DIP
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 90mA Αριθμός μέρους βάσης STP16CL596
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:STP16CP05B1R
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER LINEAR 100MA 24DIP