STP11NM60FD
STP11NM60FD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP11NM60FD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP11NM60FD
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 11A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP11NM60FD Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 11A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37237 pcs Φύλλο δεδομένων STB11NM60FD(-1), STP11NM60FD(FP)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά FDmesh™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 5.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 160W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-3180-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 40nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 11A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)