Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L162VET6
STM32L162VET6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L162VET6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L162VET6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
540 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L162VET6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 16752 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L162xE
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-LQFP (14x14) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 80K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 83
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 16K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Μετατροπείς δεδομένων A/D 25x12b, D/A 2x12b