Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L152R8H6
STM32L152R8H6
STM32L152R8H6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L152R8H6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L152R8H6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64BGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3840 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L152R8H6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 35267 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L15xx(6, 8, B)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-BGA (5x5) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 10K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 64KB (64K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-TFBGA Αλλα ονόματα 497-11553
STM32L152R8H6-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 51 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 4K x 8 Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-BGA (5x5)