Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L152CCU6
STM32L152CCU6
STM32L152CCU6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L152CCU6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L152CCU6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1560 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L152CCU6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-UFQFPN (7x7) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 32K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 256KB (256K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 48-UFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 37
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 8K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 14x12b; D/A 2x12b