Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L151CBT6D
STM32L151CBT6D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L151CBT6D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L151CBT6D
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή LQFP 48 7X7X1.4 1
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 29839 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L151CBT6D Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή LQFP 48 7X7X1.4 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29839 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L15xx(6, 8, B)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-LQFP (7x7) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 16K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 48-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 37
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks EEPROM Μέγεθος 4K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b, D/A 2x12b