Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L100RBT6A
STM32L100RBT6A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L100RBT6A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L100RBT6A
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs160 pcs640 pcs1120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L100RBT6A Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 32057 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L100x6/8/B-A
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 10K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα 497-17511
STM32L100RBT6A-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 51 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 2K x 8 Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)