Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L083RZT6
STM32L083RZT6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L083RZT6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L083RZT6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
960 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L083RZT6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 32311 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L083x8, xB, xZ Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L0 RAM Μέγεθος 20K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 192KB (192K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 51
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 6K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b, D/A 2x12b