Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L073VZI6TR
STM32L073VZI6TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L073VZI6TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L073VZI6TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100UFBG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L073VZI6TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 36353 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L073x8, xB, xZ Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 32MHz Σειρά STM32L0
RAM Μέγεθος 20K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 84
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 6K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b, D/A 2x12b