Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L071RBT7
STM32L071RBT7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L071RBT7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L071RBT7
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
960 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L071RBT7 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L0 RAM Μέγεθος 20K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα 497-16824
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 51 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 6K x 8 Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)