Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L041C6T6TR
STM32L041C6T6TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L041C6T6TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L041C6T6TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή LQFP 48 7X7X1.4 1
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 79417 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L041C6T6TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή LQFP 48 7X7X1.4 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79417 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L041x4, x6 Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-LQFP (7x7) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L0 RAM Μέγεθος 8K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 48-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 38
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks EEPROM Μέγεθος 1K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 10x12b