Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32F303K6T6
STM32F303K6T6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32F303K6T6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32F303K6T6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32F303K6T6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 41801 pcs Φύλλο δεδομένων STM32F303x6, x8
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-LQFP (7x7) Ταχύτητα 72MHz
Σειρά STM32F3 RAM Μέγεθος 16K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά DMA, I²S, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 32-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 10
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M4 STM32F3 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 9x12b, D/A 3x12b