Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32F103R6T6ATR
STM32F103R6T6ATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32F103R6T6ATR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32F103R6T6ATR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32F103R6T6ATR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 34076 pcs Φύλλο δεδομένων STM32F103x4, STM32F103x6
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10) Ταχύτητα 72MHz
Σειρά STM32F1 RAM Μέγεθος 10K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 51
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32F1 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b