STL90N3LLH6
STL90N3LLH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STL90N3LLH6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STL90N3LLH6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 24A POWERFLAT5X6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STL90N3LLH6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 24A POWERFLAT5X6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64804 pcs Φύλλο δεδομένων STL90N3LLH6
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerFlat™ (5x6) Σειρά DeepGATE™, STripFET™ VI
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 12A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 60W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerVDFN
Αλλα ονόματα 497-10991-2
STL90N3LLH6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 17nC @ 4.5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 90A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)