STI200N6F3
STI200N6F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STI200N6F3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STI200N6F3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 120A I2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STI200N6F3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 120A I2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30420 pcs Φύλλο δεδομένων STx200N6F3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I2PAK Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 mOhm @ 60A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 330W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6265pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 101nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 120A (Tc) 330W (Tc) Through Hole I2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)