STH400N4F6-2
STH400N4F6-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STH400N4F6-2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STH400N4F6-2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 180A H2PAK-2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STH400N4F6-2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 180A H2PAK-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16535 pcs Φύλλο δεδομένων STH400N4F6-2/6-6
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή H2Pak-2 Σειρά DeepGATE™, STripFET™ VI
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.15 mOhm @ 60A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-14536-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 20500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 404nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H2Pak-2
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 180A (Tc) Αριθμός μέρους βάσης STH400N4