Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGWT20HP65FB
STGWT20HP65FB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGWT20HP65FB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGWT20HP65FB
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 55445 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGWT20HP65FB Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55445 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureSTGWT20HP65FB
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Test Condition 400V, 20A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C -/139ns εναλλαγή Ενέργειας 170µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3P Σειρά HB
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 140ns Ισχύς - Max 168W
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3, SC-65-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 120nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 40A 168W Through Hole TO-3P
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 80A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A