Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGW60H65FB
STGW60H65FB
STGW60H65FB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGW60H65FB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGW60H65FB
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 650V 80A 375W TO247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGW60H65FB Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 650V 80A 375W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20113 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(T)60H65FB
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 60A Test Condition 400V, 60A, 5 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 51ns/160ns εναλλαγή Ενέργειας 1.09mJ (on), 626µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά -
Ισχύς - Max 375W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα 497-14037-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 306nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-247 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 240A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A