Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGP30NC60W
STGP30NC60W
STGP30NC60W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGP30NC60W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGP30NC60W
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 60A 200W TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STGP30NC60W Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 60A 200W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5666 pcs Φύλλο δεδομένων STGB,STGP,STGW30NC60W
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A Test Condition 390V, 20A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 29.5ns/118ns εναλλαγή Ενέργειας 305µJ (on), 181µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά PowerMESH™
Ισχύς - Max 200W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 497-6734-5
STGP30NC60W-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 102nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-220AB
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 150A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 60A