Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGP20H60DF
STGP20H60DF
STGP20H60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGP20H60DF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGP20H60DF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 40A 167W TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGP20H60DF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 40A 167W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60584 pcs Φύλλο δεδομένων STG(B,F,P)20H60DF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Test Condition 400V, 20A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 42.5ns/177ns εναλλαγή Ενέργειας 209µJ (on), 261µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 90ns Ισχύς - Max 167W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-13582-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop πύλη Χρέωση 115nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Through Hole TO-220 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 80A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 40A