Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGD25N40LZAG
STGD25N40LZAG
STGD25N40LZAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGD25N40LZAG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGD25N40LZAG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή POWER TRANSISTORS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGD25N40LZAG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 64976 pcs Φύλλο δεδομένων STGx25N40LZAG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 435V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.25V @ 4V, 6A Test Condition 300V, 10A, 1 kOhm, 5V
Td (on / off) στους 25 ° C 1.1µs/4.6µs εναλλαγή Ενέργειας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά Automotive, AEC-Q101
Ισχύς - Max 125W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα 497-17642-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου Logic IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 26nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 435V 25A 125W Surface Mount DPAK
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 50A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 25A