STF19NM50N
STF19NM50N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STF19NM50N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STF19NM50N
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 14A TO-220FP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STF19NM50N Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 14A TO-220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46936 pcs Φύλλο δεδομένων STx19NM50N
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Test 1000pF @ 50V
Τάσης - Ανάλυση TO-220FP Vgs (th) (Max) @ Id 250 mOhm @ 7A, 10V
Vgs (Max) 10V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Σειρά MDmesh™ II Κατάσταση RoHS Tube
Rds On (Max) @ Id, Vgs 14A (Tc) Πόλωση TO-220-3 Full Pack
Άλλα ονόματα 497-12572-5
STF19NM50N-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή STF19NM50N
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 34nC @ 10V IGBT Τύπος ±25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 4V @ 250µA FET Χαρακτηριστικό N-Channel
Διευρυμένη περιγραφή N-Channel 500V 14A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) -
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 14A TO-220FP Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 500V
Λόγος χωρητικότητα 30W (Tc)