STF11N65K3
STF11N65K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STF11N65K3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STF11N65K3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 11.0A TO220FP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STF11N65K3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 11.0A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4151 pcs Φύλλο δεδομένων STF11N65K3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Σειρά SuperMESH3™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 3.6A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 35W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα 497-12565-5
STF11N65K3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 42nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 11A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)