STEVAL-ISA017V1
STEVAL-ISA017V1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STEVAL-ISA017V1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STEVAL-ISA017V1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή POWER SUPPLY FOR STB US-110V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STEVAL-ISA017V1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5999 pcs Φύλλο δεδομένων L6565STEVAL-ISA017V1 Data Brief
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 1.23V, 2.5V, 3.3V, 5V, 8V, 12V
Τάση - Είσοδος 88 ~ 135 VAC Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος L6565
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
ρυθμιστής Τοπολογία Flyback Ισχύς - εξόδου 17W
Έξοδοι και Τύπος 6, Non-Isolated Αλλα ονόματα 497-5680
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύριος σκοπός AC/DC, Primary Side
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Αλλαγή -
Λεπτομερής περιγραφή L6565 - AC/DC, Primary Side 6, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Τρέχουσες - εξόδου 1.7A, 1A, 700mA, 500mA, 450mA, 40mA